REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: About
ca: Detalls
