REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: About
el: Περί
