REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: About
he: אודות
