REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: About
hu: Leírás
