REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: About
is: Um
