REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: About
jv: Ngenani
