REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: About
sl: O modulu
