REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: About
th: เกี่ยวกับ
