REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: About
uk: Про модуль

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку
