REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
