REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: About
et: Programmist
