REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: About
gl: Información
