REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: About
id: Tentang
