REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
