REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: About
pl: O stronie
