REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
