REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: About
sv: Om
