REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: About
vi: Giới thiệu
