REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Remove
cs: Odstranit

en: Save
cs: Uložit

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: About
cs: Popis
