REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Save
eu: Gorde

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: About
eu: (r)i buruz
