REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Remove
it: Elimina

en: Save
it: Salva

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: About
it: Informazioni
