REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Remove
lv: Izņemt

en: Save
lv: Saglabāt

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: About
lv: Par
