REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Remove
oc: Levar

en: Save
oc: Enregistrar

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: About
oc: A prepaus
