REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: About
te: గురించి
