REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Remove
tr: Kaldır

en: Save
tr: Kaydet

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: About
tr: Hakkında
