REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Save
ca: Desa

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: About
ca: Detalls
