REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Save
de: Speichern

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: About
de: Über

en: Disconnect
de: Trennen

en: Account ID
de: Konto-ID
