REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Save
fi: Tallenna

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: About
fi: Tietoja
