REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Save
fr: Enregistrer

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: About
fr: À propos

en: Disconnect
fr: Déconnecter

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte
