REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Save
uk: Зберегти

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: About
uk: Про модуль

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку
