REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Save
vi: Lưu

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: About
vi: Giới thiệu

en: Disconnect
vi: Ngắt kết nối
