REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Save
fa: ذخیره

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: About
fa: درباره
