REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Save
hu: Mentés

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: About
hu: Leírás
