REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Save
id: Simpan

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: About
id: Tentang
