REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Save
ja: 保存

en: Last Name
ja: 姓

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: About
ja: アバウト

en: Account ID
ja: アカウント ID
