REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Save
pl: Zapisz

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: About
pl: O stronie
