REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Save
ru: Сохранить

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: About
ru: Информация
