REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Save
sk: Uložiť

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: About
sk: Informácie o
