REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Save
sv: Spara

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: About
sv: Om

en: Disconnect
sv: Koppla från
