REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: About
be: Аб
