REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
