REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: About
da: Om
