REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: About
fi: Tietoja
