REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: About
fr: À propos

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte
