REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: About
gu: વિશે
