REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: About
hr: Opis
