REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
