REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: About
km: អំពី
