REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: About
ku: دەربارە
