REVE Chat - Live Chat Software (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: About
lt: Apie
